KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9076116
nr 907 6116
Etsning
Trollhättans slussar, 1800, motivet: 58x88 (oramad, fuktskador)
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:36:26
100 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr